Flatcoated Retrievers for Work, Show and Fun

Home

Onze Honden:

Reuen:

Finn

Jörre

Vinter

Dabbe

Toff

Bluff

 Teven:

Dazzle

Happy

Duffee

Ferre

Sommer

Phoebee

Pomme

 

Puppies

Jacht

Crufts

 

In Memoriam:

Truffle

Leffe

Dice

Pepper

Biba

Links

Facebook-New-Logo-2013 - kopie

Pepper logo lever

 

Show resultaten van:

 Velvet Hunters Sunny Princess

“Truffle”

 

Veteranenklas:

14-10-2013 Dortmund (D) “Bundessieger” 1e pl Uitmuntend Vet.CAC/VDH/DRC – Mrs. H. Assenmacher-Feyel

BUNDES-VETERANENSIEGER 2013

DUITS DRC VETERANEN KAMPIOEN

12-10-2013 Dortmund (D) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC/VDH – Mr. Aramis Joey Lim

 HERBST-VETERANENSIEGER 2013

DUITS VDH VETERANEN KAMPIOEN

Kampioensklas:

21-09-2013 Brussel (B) 4e pl Uitmuntend – Mr. T. Leenen

17-08-2013 Mechelen (B) 1e pl Uitmuntend Res.CAC / Res.CACIB – Mr. J. Eberhardt

Veteranenklas:

20-07-2013 Hoisdorf (D) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC/VDH/DRC – Mrs. H.M. Wiik

07-07-2013 Bremen-Stuhr (D) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC/VDH/DRC – Mrs. S. Lane

02-07-2013 Genk 1e pl Uitmuntend Vet.CAC – Mr. A. Simons

Beste Veteraan / 3e pl BIS-Veteraan

BELGISCH VETERANEN KAMPIOEN

02-06-2013 Kampioenschapsclubmatch BFRC (B) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC – Mr. J. Irvine

BESTE VETERAAN IN SHOW

Kampioensklas:

18-05-2013 Wieze (B) 1e pl Uitmuntend Res.CAC – Mrs. V. Boesmans

12-05-2013 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC – Mrs. J. Jones

Beste Veteraan – Pepper Trofee – Beste Lever Teef

BESTE VETERAAN IN SHOW

NEDERLANDS VETERANEN KAMPIOEN

15-03-2013 Antwerpen (B) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC - BOB - Mr. W. Van den Broeck

Beste Veteraan / Best Of Breed

2e pl BIS-Veteraan

2e pl BIG

Truffle 2e pl BIS-Veteraan – Antwerpen

Truffle 2e pl BIG-8 - Antwerpen

31-03-2013 Luxemburg (L) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC – Mr. G. Kips

Beste Veteraan

LUXEMBURGS VETERANEN KAMPIOEN

02-03-2013 Groningen (NL) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC  - CAC – BOS - Mr. Z. Kiss

Beste Veteraan/Beste Teef

Truffle BOS en Beste Veteraan - Groningen

25-11-2012 Amsterdam (NL) “Winner”1e pl Uitmuntend Vet.CAC – Mr. Eytan Hendel

Beste Veteraan

VETERANEN WINSTER 2012

Truffle Veteranen Winster 2013

12-11-2011 Brussel (B) Champion of the Champions

Truffle op de Champions of the Champions

Kampioensklas:

04-06-2011 Nitra (Sk) 2e pl Uitmuntend Res.CAC -

03-06-2011 Senec (SK) 1e pl Uitmuntend CAC – Mrs. Witkowska

SLOWAAKS KAMPIOEN

Openklas:

29-05-2011 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) Uitmuntend - Mr. B. Izzard

Kampioensklas:

19-12-2010 Brussels (B) 1e pl Uitmuntend CAC - CACIB - BOS - BOB - Mrs. M. Vanherle

Beste Teef / Best Of Breed

Qualified for the FCI Centenary World Champion Of The Champions

BELGIAN WINNER 2010

 

Qualified for 2011

28-11-2010 Amsterdam (NL) “Winner” 2e pl Uitmuntend - Mrs. S. Bister

07-08-2010 Kreuztal (D) Uitmuntend – Mr. B. Lane

31-07-2010 Bremen 2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH - Res.CAC - Res.CACIB - Mrs. H. Ahrens

24-07-2010 Luik (B) 1e pl Uitmuntend CAC - CACIB - BOS - Mrs. B. Müller

Beste Teef / Best Of Breed

GOLDEN WINNER 2010

INTERNATIONAAL KAMPIOEN CIE

Qualified for life

04-07-2010 Timmerlage (D) 2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH/DRC - Mr. J. Verrees

03-07-2010 Genk (B) 2e pl Uitmuntend Res.CAC - Res.CACIB – Mr. B. Matakovic

Fokkersklas:

13-06-2010 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) 2e pl Uitmuntend – Mr. D. Hutchison

Kampioensklas:

05-06-2010 Kampioenschapsclubmatch BFRC (B) 1e pl Uitmuntend Res.CAC – Mr. R. Feyaerts

Reserve Beste Teef

 

Truffle Reserve beste teef - BFRC (B)

22-08-2009 Mechelen (B) 1e pl Uitmuntend CAC - CACIB – BOS – Mr. M.L. Borges

Beste Teef

 26-07-2009 Luik (B) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – Mrs. M. Shiboleth

Beste Teef

GOLDEN WINNER 2009

27-06-2009 Aichach (D) 2e pl Uitmuntend – Res.CAC/VDH/DRC – Mr. R. Strudwick

Openklas:

13-06-2009 Parijs (Fr) “Championnat de France” 1e pl Uitmuntend – Mrs. M. Legrand-Leloup

07-06-2009 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) 2e pl Uitmuntend – Mrs. S. Oxford

Fokkersklas:

06-06-2009 Kampioenschapsclubmatch BFRC (B) 1e pl Uitmuntend / Res.CAC – Mrs. S. Jarmer

Reserve Beste Teef

Truffle Reserve Beste Teef BFRC (B)

Kampioensklas:

16-05-2009 Diedersdorf (D) 1e pl Uitmuntend – CAC/VDH/DRC – Mrs. C. Collins

DUITS DRC KAMPIOEN

Special Liver class:

05-04-2009 – The Flatcoated Retriever Society Championship Show (GB) 3e pl – Mrs. V. Stibbe-Willis

Kampioensklas:

06-02-2009 Eindhoven (NL) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – Mr. O. Germundsson

Beste Teef

NEDERLANDS KAMPIOEN

26-01-2008 Herrenberg (D) 2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH/DRC – Mrs. T. Illukka

14-10-2007 Dortmund (D) 3e pl Uitmuntend – Mr. F. Kane

07-10-2007 Zwolle (NL) 3e pl Uitmuntend – Mr. B. Izzard

29-09-2007 Maastricht (NL) 1e pl Uitmuntend – Mr. D. McCoy

15-09-2007 Winnenden (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – BOS – Mr. J. Verrees

Beste Teef

Truffle Beste Teef Winnenden (D)

BOB “Black Sire’s Pontiac Bonneville” & BOS “Velvet Hunters Sunny Princess”

26-08-2007 Rotterdam (NL) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – Mrs. R. Kadike-Skadina  

Beste Teef

22-07-2007 Mertert (L) Kampioenschapsclubmatch Retrieverclub Luxemburg 1e pl Uitmuntend CACL – Mr. R. Suage

23-06-2007 Brussel (B) 1e pl Uitmuntend Res.CAC – Res.CACIB Mr. J. Verrees

BRUSSELS WINSTER 2007

09-06-2007 Zagreb (Hr) “European Dog Show” Uitmuntend – Mr. T. Jakkel

03-06-2007 Kampioenschapsclubmatch Retrieverclub Slowakije 1e pl Uitmuntend CAC – Mr. J. De Cuyper

Beste Teef

CLUB WINSTER SLOWAKIJE 2007

02-06-2007 Nitra (Sk) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – Mr. M. Kaspar

Beste Teef

01-06-2007 Senec (Sk) 1e pl Uitmuntend – CAC – Mr. S. Miroslav

Openklas:

20-05-2007 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) Uitmuntend – Mrs. M. Scott

08-03-2007 Birmingham (GB) “Crufts” – Mrs. V. Jones

Kampioensklas:

12-05-2007 Diedersdorf (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – Mrs. T. v. Adrichem Boogaert Kwint

05-05-2007 Montlucon (Fr) “Championnat de France” 1e pl Uitmuntend Res.CACIB – Mr. D. Hutchison

Reserve Beste Teef

28-04-2007 Oldenburg (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH – Res.CAC – Res.CACIB – Mrs. L. Ubrová

DUITS VDH KAMPIOEN

14-04-2007 Erfurt (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – Res.CACIB – Mrs. S. Radtke

09-04-2007 Leeuwarden (NL) 2e pl Uitmuntend – Mrs. K. Nieminen

25-03-2007 Leiden (NL) 1e pl Uitmuntend – Mrs. G. Halff - v. Boven

03-03-2007 Groningen (NL) 2e pl Uitmuntend – Mrs. P. v. Dee – Vogelaar

11-02-2007 Fribourg (Ch) 2e pl Uitmuntend Res.CAC – Res.CACIB – Mr. R. Sillence

10-02-2007 Fribourg (Ch) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – BOB – Mrs. M. de St. Fuscien

Beste Teef / Best Of Breed

4e pl BIG

02-02-2007 Eindhoven (NL) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – Mr. J. Médard Ringuet

Beste Teef

27-01-2007 – Trencin (Sk) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – Mr. P. Studenik   

Beste Teef

10-12-2006 Kassel (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – CACIB – BOS – Mr. Eberhardt

Beste Teef

26-11-2006 Amsterdam (NL) “Winner” 3e pl Uitmuntend – Mr. R. Vuorinen

11-11-2006 Poznan (PL) “World Dog Show” Uitmuntend –

04-11-2006 Nitra (Sk) 2e pl Uitmuntend Res.CAC – Res.CACIB -

05-11-2006 Kampioenschapsclubmatch Retrieverclub Slowakije (Sk) 2e pl Uitmuntend Res.CAC –

Openklas:

14-10-2006 Dortmund (D) Zeer Goed – Mrs. B. Ting

13-10-2006 Dortmund (D) 3e pl Uitmuntend – Mrs. D. Winter

10-09-2006 Lich (D) 2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH/DRC – Mrs. R. Wild

02-09-2006 – Luxemburg (L) 1e pl Uitmuntend CACL – Mr. Y. Barak

LUXEMBURGS KAMPIOEN

26-08-2006 Rotterdam (NL) 3e pl Uitmuntend – Mrs. S. Rathenau

16-07-2006 Mertert (L) Kampioenschapsclubmatch Retrieverclub Luxemburg 1e pl Uitmuntend CACL – Mrs. B. Johnson

11-06-2006 Mol (B) 1e pl Uitmuntend CAC – BOS – Mr. G.F. Williams

Beste Teef

04-06-2006 Kampioenschapsclubmatch BFRC (B) 2e pl Uitmuntend – Mrs. McKinlay

 28-05-2006 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) 3e  pl Uitmuntend – Mrs. D. Jury

05-05-2006 Dortmund (D) Goed – Mr. B. Lundgren

17-04-2006 Leeuwarden (NL) 4e pl Uitmuntend – Mrs. L. Hägglund

Jonge hondenklas:

19-03-2006 Goes (NL) 1e pl Uitmuntend Res.CAC – Res.CACIB – Mrs. K. Kunst

12-03-2006 Birmingham (GB) “Crufts” – Mrs. Dr. R. Barbour

2e pl - Yearling

3e pl - Undergrad

5e VHC – Graduate

5e VHC – Post Grad

Qualified for 2007

Crufts 2006 2e pl Yearling, 3e pl Undergrad, VHC Graduate, VHC Post Grad

05-03-2006 Zuidlaren (NL) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – Mrs. G. Werner

Beste Teef

04-02-2006 Eindhoven (NL) 3e pl Uitmuntend – Mr. P. Beijersdorf

04-12-2005 Amsterdam (NL) “Winner” 3e pl Uitmuntend – Mrs. Renard

20-11-2005 Zwolle (NL) 1e plaats Uitmuntend – Mrs. M. Scott

16-10-2005 Dortmund (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH – Mrs. E. Mjelde

25-09-2005 Wroclaw (PL) 2e pl Uitmuntend Res.CAC –

Jeugdklas:

17-09-2005 Maastricht (NL) 4e pl Zeer Goed – Mr. P. Scanlon

10-09-2005 Lich (D) 3e pl Uitmuntend – Mrs. D. Winter

03-09-2005 Luxemburg (L) 2e pl Uitmuntend – Mrs. S. Petik

31-07-2005 Timmerlage (D) 4e pl Uitmuntend – Mrs. B. Roed

24-07-2005 Luik (B) 1e pl Uitmuntend – BOB – Mrs. S. Bister

Beste Jeugdhond- Best Of Breed

4e pl BIG

Qualified for 2006

Truffle BOB en kwalificatie Crufts 2006

08-05-2005 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) Uitmuntend – Mrs. E. Holmes

07-05-2005 Dortmund “Bundessieger” (D) 2e pl Uitmuntend Res.J.CAC/VDH/DRC - Mrs. L. Hägglund

28-03-2005 Leeuwarden (NL) Uitmuntend – Mr. W. Wellens

27-03-2005 Luxemburg (L) Uitmuntend – Mr. A. Zhuk

06-03-2005 Zuidlaren (NL) 1e pl Uitmuntend – Mrs. G. de Vries-Hoogland

Puppyklas:

07-11-2004 Kampioenschapsclubmatch BFRC (B) 1e pl Veel Belovend – Mr. B. Facq

28-11-2004 Amsterdam (NL) “Winner” 1e pl Veel Belovend – Mrs. G. Groeneweg-de Klerk

 BEST PUP WINNER 2004