Flatcoated Retrievers for Work, Show and Fun

Home

Onze Honden:

Reuen:

Finn

Jörre

Vinter

Dabbe

Toff

Bluff

 Teven:

Dazzle

Happy

Duffee

Ferre

Sommer

Phoebee

Pomme

 

Puppies

Jacht

Crufts

 

In Memoriam:

Truffle

Leffe

Dice

Pepper

Biba

Links

Facebook-New-Logo-2013 - kopie

Pepper logo lever

 

Show resultaten van:

Velvet Hunters Wagging All The Time

“Leffe”

Openklas:

26-01-2014 Moeskroen (B) 1e pl Uitmuntend CAC / CACIB /BOS / BOB - Mr. R. Blomme

BEST OF BREED

Jonge hondenklas:

14-10-2013 Dortmund (D) “Bundessieger”  2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH/DRC - Mrs. H. Assenmacher-Feyel

12-10-2013 Dortmund (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH – Mr. Aramis Joey Lim

21-09-2013 Brussel (B) 2e pl Uitmuntend Res.CAC – Mr. T. Leenen

15-09-2013 Krefeld (D) 1e Uitmuntend CAC/VDH – CAC – BOS – BOB – BIG  - Mr. H. Klemann

BEST OF BREED & BEST IN GROUP

RHEINLAND-SIEGER 2013

Fokkersklas:

02-06-2013 Kampioenschapsclubmatch BFRC (B) 1e pl Uitmuntend Res.CAC – Mr. J. Irvine

Reserve Beste Reu

Jeugdklas:

19-05-2013 Wieze (B) 1e pl Uitmuntend J.CAC – Mrs. V. Boesmans

 BELGISCH JEUGDKAMPIOEN

11-05-2013 Dortmund (D) “VDH-EuropaSieger” J.CAC/VDH/DRC – Mrs. L. Jonsson

BOB JUNIOR

EUROPA JUGENDSIEGER 2013

DRC JEUGDKAMPIOEN

12-05-2013 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) 1e pl Uitmuntend – Mrs. V. Orme

13-04-2013 Antwerpen (B) 1e pl Uitmuntend J.CAC – Mr. W. Van den Broeck

31-03-2013 Luxemburg (L) 1e pl Uitmuntend J.CACL – Mr. G. Kips

LUXEMBURG JEUGD KAMPIOEN 2013

Qualified 2014

09-03-2013 Birmingham “Crufts” 1e pl – Mrs. S. Whittaker

Qualified 2014

03-03-2013 Antwerpen (B) 1e pl Uitmuntend J.CAC - Mr. W. Van den Broeck

01-02-2013 Eindhoven (NL) 1e pl Uitmuntend J.CAC - Mrs. R. Loch-Romans

NEDERLANDS JEUGD KAMPIOEN

15-12-2012 Wijchen (NL) 2e pl Uitmuntend Res.CAC – Mr. D. Rutten

Reserve Beste Reu

09-12-2012 Brussel (B) 1e pl Uitmuntend J.CAC - Mrs.

BELGIAN JUNIOR WINNER 2012

Qualified 2013

11-11-2012 Karlsruhe (D) 1e pl Uitmuntend J.CAC/VDH/DRC - Mrs. B. Roed

JUGENDSIEGER KARLRUHE 2012

VDH JEUGD KAMPIOEN

10-11-2012 Karlsruhe (D) 1e pl Uitmuntend J.CAC/VDH/DRC - Mrs. Holm-Hansen

JUGENDSIEGER BADEN-WÜRTTEMBERG 2012

03-11-2012 Bleiswijk (NL) 1e pl Uitmuntend J.CAC - Mr. A.R.R. Doedijns

27-10-2012 Hannover (D) 1e pl Uitmuntend J.CAC/VDH - Mrs. H. Assenmacher-Feyel

Beste Jeugdhond

07-10-2012 Zwolle (NL) 1e pl Uitmuntend J.CAC/Res.CAC - Mr. G.H.A.H. Mensink

Reserve Beste Reu

Puppyklas:

25-08-2012 Winser-Aller (D) DRC-Special Show 1e pl Veel Belovend - Mrs. J. Lane

Beste Pup

BESTE PUP IN SHOW

Babyklas:

06-05-2012 Kampioenschapsclubmatch BFRC (B) 1e pl Veel Belovend - Mr. R. Blomme

BESTE BABY IN SHOW