Flatcoated Retrievers for Work, Show and Fun

Home

Onze Honden:

Reuen:

Finn

Jörre

Vinter

Dabbe

Toff

Bluff

 Teven:

Dazzle

Happy

Duffee

Ferre

Sommer

Phoebee

Pomme

 

Puppies

Jacht

Crufts

 

In Memoriam:

Truffle

Leffe

Dice

Pepper

Biba

Links

Facebook-New-Logo-2013 - kopie

Pepper logo lever

 

Show resultaten van:

 Velvet Hunters Pontiac Firebird

“Finn”

Kampioensklas:

04-01-2014 Hoogstraten (B) 1e pl Uitmuntend CAC / CACIB / BOS / BOB – Mrs. V. Boesmans

BELGISCH KAMPIOEN

09-06-2012 Hulten (NL) 1e pl Uitmuntend Res.CAC / Res.CACIB – Mr. E. Deutscher

NEDERLANDS KAMPIOEN

24-09-2011 Maastricht (NL) 1e pl Uitmuntend Res.CACIB – Mr. J. Schepers

Openklas:

25-04-2011 Leeuwarden (NL) 2e pl Uitmuntend - Mr. R. Lane

31-10-2010 Leuven (B) 1e pl Uitmuntend CAC / CACIB / BOS / BOB - Mr. B. Matakovic

INTERNATIONAAL KAMPIOEN

04-09-2010 Lich (D) 4e pl Zeer Goed - Mrs. S. Whittacker

29-08-2010 Schwarmstedt (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC - Mr. J. De Cuyper


DRC KAMPIOEN

07-08-2010 Kreuztal (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC / BOS / BOB / BIS -  Mr. B. Lane
BEST IN SHOW


VDH KAMPIOEN

31-07-2010 Bremen (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH  -  Mrs. H. Ahrens
24-07-2010 Luik (B) 1e pl Uitmuntend CAC / CACIB / BOS / BOB - Mrs. B. Muller

GOLDEN WINNER


04-07-2010 Timmerlage (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC - Mr. J. Verrees
03-07-2010 Genk (B)  1e pl Uitmuntend Res.CAC / Res.CACIB - Mr. B. Matakovic

Fokkersklas:

13-06-2010 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) 2e pl Uitmuntend - Mr. David Hutchison

05-06-2010 Kampioenschapsclubmatch BFRC (B) 1e pl Uitmuntend CAC / BOS / BOB / BIS - Mr. R. Feyaerts

BEST IN SHOW

Openklas:

18-04-2010 Goes (NL)  1e pl Uitmuntend CAC / CACIB / BOS / BOB – Mr. J.   Verrees

Jonge hondenklas:

28-03-2010 Luxemburg (Lux) 1e pl Zeer Goed – Mrs. G. Werner

25-03-2010 Leiden (NL) 1e pl Zeer Goed - Mrs. T. Adrichem – Boogaert–Kwint

07-03-2010 Groningen (NL) 1e pl Uitmuntend – Mrs. L. Hägglund

06-02-2010 Eindhoven (NL) 1e pl Uimuntend Res.CAC / Res.CACIB – Mr. W. Wellens

31-01-2010 Moeskroen (B) 1e pl Uimuntend Res.CAC / Res.CACIB – Mr. J. De Cuyper

29-11-2009 Amsterdam (NL) “Winner” 2e pl Uitmuntend - Mr. P. Iversen

18-10-2009 Dortmund (D) Nationale show 2e pl Uitmuntend Res.CAC-VDH - Mr. W. Schicker

11-10-2009 Bratislava (SK) “Wereld Show 2009” 3e pl Uitmuntend – Mw. Zake Ligita

10-10-2009 Bratislava (SK) “ Wereld Retriever Show 2009” 2e pl Uitmuntend Res.CAC - Mw. L. Hägglund

04-10-2009 Zwolle (NL)  2e pl Uitmuntend – Mrs. J. Lane

03-10-2009 Charleroi (B) 1e pl Uitmuntend CAC / CACIB / BOS / BOB – Mr. J. Verrees

26-09-2009 Maastricht (NL) 2e pl Zeer Goed – Mr.  Doval Jose

09-08-2009 Weeze-Wissen (D) 2e pl Uitmuntend  Res.CAC/VDH/DRC - Mr. E.W. Pedersen

Jeugdklas:

08-08-2009 Ludwigshafen (D) 1e pl Uitmuntend  J.CAC-VDH / Mr. E. Deutscher


RHEINLAND-PFALZ-JUGENDSIEGER 2009

Jongenhonden klas:

02-08-2009 Bremen (D) 1e pl Uitmuntend CAC-VDH - Mr. P. Beyersdorf
01-08-2009 Bremen (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH / CAC / CACIB / BOS - Mrs G. Werner
12-07-2009 Hoisdorf (D) 2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH/DRC - Mr. P. Iversen

Jeugdklas:

05-07-2009 Timmerlage (D) 1e pl Uitmuntend  J.CAC/VDH/DRC / BOS - Mrs. L. Hägglund

DRC JEUGDKAMPIOEN

27-06-2009 Aichach (D) 1e pl Uitmuntend  J.CAC/VDH/DRC -  Mr. R. Strudwick
07-06-2009 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL)  1e pl Uitmuntend J.CAC - Mr. J.T. Pennington

Beste Jeugd Reu
06-06-2009 Kampioenschapsclubmatch BFRC (B) 1e pl Uitmuntend / BOS / BOB / BIS - Mrs. S. Jarmer
BEST IN SHOW

31-05-2009 Arnhem (NL) 1e pl Uitmuntend J.CAC - Mr. W. Wellens


NEDERLANDS JEUGDKAMPIOEN


24-05-2009 Oldenburg (D) 1e pl Uitmuntend J.CAC/VDH - Mr. M. Zidar 
22-05-2009 Oldenburg (D) 1e pl Uitmuntend / J.CAC/VDH - Mr.  U. Fischer


VDH JEUGDKAMPIOEN


16-05-2009 Diedersdorf (D) 1e pl Uitmuntend  J.CAC/VDH/DRC - Mrs. C. Collins


JUGENDSIEGER BRANDENBURG 2009


10-05-2009 Alkmaar (NL) 2e pl Uitmuntend - Mrs. G. Groeneweg-de Klerk
01-05-2009 Dortmund (D)  3e pl Uitmuntend - Mrs. T. Adrichem-Boogaert-Kwint
25-04-2009 Goes (NL) 1e pl Uitmuntend/ J.CAC -  Mrs. E. Mjelde
29-03-20009 Luxemburg (Lux) 1e pl Uitmuntend J.CAC - Mr. B. Matakovic

LUXEMBURG JEUGD KAMPIOEN 2009

Qualified 2010

14-03-2009 Leiden (NL) 1e pl Uitmuntend J.CAC / CAC / BOS - Mrs. A. Stuifbergen-Hoetjes

28-02-2009 Groningen (NL) 2e pl Zeer Goed - Mrs. E. Boermans
15-02-2009 Rheinberg (D) 1e pl Uitmuntend J.CAC/VDH - Mrs. M. Kavcic

Beste Jeugdhond/ Junior BOB 

 

RHEINLANDJUGENDSIEGER 2009

 

06-02-2009 Eindhoven (NL) 2e pl Zeer Goed - Mr. O. Germundsson

Puppyklas:

30-11-2008 ‘’Winner’’ Amsterdam (NL) 1e pl Veel Belovend / Mr. M.Amstrong

BESTE PUP WINNER 2008