Flatcoated Retrievers for Work, Show and Fun

Home

Onze Honden:

Reuen:

Finn

Jörre

Vinter

Dabbe

Toff

Bluff

 Teven:

Dazzle

Happy

Duffee

Ferre

Sommer

Phoebee

Pomme

 

Puppies

Jacht

Crufts

 

In Memoriam:

Truffle

Leffe

Dice

Pepper

Biba

Links

Facebook-New-Logo-2013 - kopie

Pepper logo lever


Show resultaten van:

 

Velvet Hunters Make My Day

“Duffee”

 

Duffee (De)

 

 

Kampioensklas:

 

29-08-2015 Luxemburg (Lux) 2e pl Res.CAC – Res.CACIB – Mr. G. Kips

 

12-07-2015 Stuhr (D) 2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH/DRC – Mr. J.E. Ek

 

DUITS DRC KAMPIOEN

 

Openklas:

 

28-06-2015 Tanlay (Fr) Regionale D’ Élevage RCF – 1e pl Uitmuntend – Mrs. G. Wicklow

Beste Teef – BOS

 

Show Tanlay 2015

 

Kampioensklas:

 

03-05-2015 Kampioenschapsclubmatch BRC (B) 1e pl Uitmuntend - Mr. F. Whyte

 

03-05-2015 Kampioenschapsclubmatch BFRC (B) 2e pl Uitmuntend – Mr. A. Thioloy

 

15-06-2014 Arnhem (NL) 4e pl Uitmuntend – Mrs. C. Östman

 

Openklas:

 

15-12-2013 Amsterdam (NL) “Winner” 2e pl Uitmuntend – Mr. D. Antonopoulos

 

Kampioensklas:

 

08-12-2013 Kassel (D) 3e pl Uitmuntend – Mrs. E. Clerc

 

07-12-2013 Kassel (D)  2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH -  Mrs. P. Richard-Douma

 

14-10-2013 Dortmund (D) “Bundessieger” Uitmuntend – Mrs. H. Assenmacher-Feyel

 

11-10-2013 Dortmund (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH – CACIB - BOS – Mr. Aramis Joey Lim

Beste Teef

 

HERBSTSIEGER 2013

 

Openklas:

 

21-09-2013 Brussel “Brussels Dogshow” (B) 1e pl Uitmuntend CAC – Res.CACIB – Mr. T. Leenen

Reserve Beste Teef

 

BRUSSELSWINSTER 2013

 

Kampioensklas:

 

15-09-2013 Krefeld (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH – CAC – BOS – Mr. H. Klemann

Beste Teef

 

RHEINLANDSIEGER 2013

 

07-09-2013 Luxemburg (Lux) Uitmuntend – Mrs. M.J. Melchior

 

25-8-2013 Leipzig “German Winner” 2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH/DRC – Mrs. E. Nielsen

 

24-08-2013 Leipzig (D) 2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH – Mrs. G. Werner

 

04-08-2013 Leuven (B) 3e pl Uitmuntend – Mr. C. Hancock

 

03-08-2013 Bremen (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH – BOS – BOB – Mrs. L. De Ridder-Onghana

Beste Teef – Best Of Breed

BIG - 3

 

21-07-2013 Luik (B) 2e pl Uitmuntend Res.CAC – Res.CACIB – Mr. J. Opara

 

20-07-2013 Hoisdorf (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – Mrs. H.M. Wiik

 

Fokkersklas:

 

02-06-2013 Belgische Flatcoated Retriever Club BFRC (B) 1e pl Uitmuntend – Mr. J. Irvine

 

02-06-2013 Belgian Retriever Club BRC (B) 2e pl Uitmuntend – Mr. B. Facq

 

Kampioensklas:

 

12-05-2013 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) 3e pl Uitmuntend – Mrs. Jane Jones

 

11-05-2013 Dortmund (D) “VDH-Europasieger” 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – CACIB – BOS – Mrs. L. Jonsson

Beste Teef

 

VDH – EUROPA SIEGER 2013

 

31-03-2013 Luxemburg (Lux) Uitmuntend – Mr. G. Kips

 

01-02-2013 Eindhoven (NL) 1e pl Uitmuntend – Mrs. Lochs-Romans

 

Openklas:

 

15-12-2012 Wijchen (NL) 1e pl Uitmuntend Res.CACIB – Mr. D. Rutten

 

Duffee Show Wijchen 15-12-2012

 

Duffee 1e plaats Res.CACIB

 

09-12-2012 Brussel (B) 4e pl Uitmuntend – Mrs. F. Scholes-Colaerd

 

25-11-2012 Amsterdam “Winner” 1e pl Uitmuntend Res.CAC – Res.CACIB – Mr. Eytan Hendel

 

03-11-2012 Bleiswijk (NL) 1e pl Uitmuntend – Mr. A.R.R. Doedijns

 

Duffee Show Bleiswijk 03-11-2012

 

Duffee 1e pl Openklas

 

27-10-2012 Hannover (D) 4e pl Uitmuntend – Mrs. H. Assenmacher -Feyel

 

07-10-2012 Zwolle (NL) 4e pl Uitmuntend – Mr. G.H.A.H. Mensink

 

30-09-2012 Maastricht (NL) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – BOB – Mr. J. Walsh sr.

Beste Teef – Best Of Breed

 

22-09-2012 Kreuztal (D) 3e Uitmuntend – Mr. R. Strudwick

 

26-08-2012 Rotterdam (NL) 1e pl Uitmuntend – Mrs. A. Ingram

 

25-08-2012 Winsen/Aller (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – Mrs. J. Lane

 

Duffee Show Winsen-Aller 2012 Duffee

 

Duffee CAC/VDH/DRC

 

19-08-2012 Mechelen (B) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – BOB – Dr. György Tesics

Beste Teef – Best Of Breed

Res.BIS Retriever

 

01-09-2012 Luxemburg (Lux) 4e pl Zeer Goed – Mrs. E. Tan - Hietalahti

 

21-07-2012 Hoisdorf (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – BOS – Mr. F. Johnsson

Beste Teef

 

Duffee Show Hoisdorf 2012 Velvet Hunters Make My Day BOS & Starworkers One Man Show BOB

 

Velvet Hunters Make My Day BOS & Starworkers One Man Show BOB

 

Duffee Hoisdorf BOS 2012

 

Duffee BOS – Beste Teef

 

08-07-2012 Timmerlage (D) Uitmuntend – Mr. B. Sörensen

 

Jongehondenklas:

 

19-05-2012 Anif (A) “World Club Winner” 3e pl Uitmuntend – Mr. De Giuliani Claudio

 

18-05-2012 Salzburg (A) “World Dogshow 2012”  3e pl Uitmuntend – Mrs. B. Müller

 

17-05-2012 Salzburg (A) Oostenrijkse Retriever Club “Clubsiegershow”  4e pl Uitmuntend – Mrs. M. Scott

 

06-05-2012 Belgische Flatcoated retriever Club BFRC (B) – 1e pl Uitmuntend CAC – BOS – Mr. R. Blomme

Beste Teef

 

 Jeugdklas:

 

27-11-2011 Amsterdam “Winner”  1e pl Uitmuntend J.CAC – Mrs. F. Marshall

 

JEUGDWINSTER 2011

 

cruftslogo

Qualified 2012

 

05-11-2011 Luxemburg (Lux) 1e pl Uitmuntend J.CAC – Mrs. C. Molinari

 

LUXEMBURGSJEUGDKAMPIOEN

 

Show Duffee Luxemburg nov 2011

 

Jongehondenklas:

 

23-10-2011 Hannover (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH – Mrs. C. Rossier

 

15-10-2011 Dortmund (D) 1e pl CAC/VDH – Mrs. D. Winter

 

Jeugdklas:

 

14-10-2011 Dortmund (D) “Bundessieger” 1e pl Uitmuntend J.CAC/VDH/DRC – Mrs. S. Desserne

 

BUNDESJUGENDSIEGER 2011

 

cruftslogo

Qualified 2012

 

02-10-2011 Zwolle (NL) 1e pl Uitmuntend J.CAC – Mr. R. Millbank

 

24-09-2011 Maastricht (NL) 3e pl Uitmuntend – Mr. J. Schepers

 

02-09-2011 Leeuwarden (NL) “European Dog Show” 4e pl Uitmuntend – Mrs. L. Mach

 

01-09-2011 Leeuwarden (NL) 2e pl Uitmuntend – Mr. M. Martinez

 

21-08-2011 Builth Wells Championship Show The Welsh Kennel Club (UK) 4e pl Reserve – Mrs. S. Lane

 

13-08-2011 Emkendorf (D) 2e pl Uitmuntend Res.J.CAC/VDH/DRC – Mr. C. Sondergaard

 

31-07-2011 Bremen (D) 2e pl Uitmuntend Res.J.CAC/VDH – Mrs. G. Kastl

 

30-07-2011 Bremen (D) 2e pl Uitmuntend Res.J.CAC/VDH – Mr. L. Beradze

 

23-07-2011 Hoisdorf (D) 1e pl Uitmuntend J.CAC/VDH/DRC – Mrs. L. Hägglund

 

17-07-2011 Retriever Club Show Luxemburg (Lux) 3e pl Uitmuntend – Mrs. S. Goodman

 

08-07-2011 Parijs (Fr) “World Dog Show” 4e pl Uitmuntend – Mrs. R. Rault

 

Duffee Worldshow 2011

 

World Dogshow Parijs 2011

 

07-07-2011 Parijs (Fr) “Championnat” 3e pl Uitmuntend – Mr. Berchtold

 

19-06-2011 Erfurt (D) 1e pl Uitmuntend J.CAC/VDH/DRC – Mrs. D. Winter

 

LANDES-JUGENDSIEGERIN THÜRINGEN

 

DUITS VDH JEUGD KAMPIOEN

 

18-06-2011 Erfurt (D) 2e pl Uitmuntend Res.J.CAC/VDH – Mr. J. Eberhardt

 

12-06-2011 Arnhem (NL) 1e pl Uitmuntend J.CAC – Mr. B. Meersman

 

03-06-2011 Senec (SK) 1e pl Uitmuntend J.CAC – Mrs. D. Witkowska

Best Junior

Best Junior In Show

 

29-05-2011 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) 1e pl Uitmuntend J.CAC – Mrs. C. Holmes

 

NEDERLANDS JEUGD KAMPIOEN

 

Show Duffee FRC 2011

 

Duffee 1e pl Jeugdklas KCM FRC

 

28-05-2011 Oss (NL) 1e pl Uitmuntend J.CAC – Mr. M. v/d Weijer

 

14-05-2011 Goes (NL) Uitmuntend – Mr. C. Rutten

 

07-05-2011 Dortmund (D) Uitmuntend – Mr. A. McKiernan

 

06-05-2011 Dortmund (D) 4e pl Uitmuntend – Mrs. C. Collins

 

25-04-2011 Leeuwarden (NL) 1e pl Uitmuntend J.CAC – Mr. R. Lane

 

10-04-2011 Oldenburg (D) 1e pl Uitmuntend J.CAC/VDH – Mrs. A Pokorn

 

09-04-2011 Oldenburg (D) 1e pl Uitmuntend J.CAC/VDH – Mr. G. Christensen

 

Baby klas:

 

06-11-2010 Bleiswijk (NL) 1e pl Veel Belovend – Mr. H. Lehkonen

 

31-10-2010 Leuven (B) 1e pl Veel Belovend – Mr. B. Matakovic

Beste Baby

 

10-10-2010 Zwolle (NL) 1e pl Veel Belovend – Mr. B. Allen

Beste Baby

 

Duffee 4 mnd IMG_2239 (Small)

 

 


 
Button web - home